TOPTAN SATIŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ
ÖZEL KOLEKSİYON
BENZERSİZ TASARIMLAR
HIZLI KARGO
KOLAY SİPARİŞ
0
0
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda

     Takı ve aksesuar dünyasındaki kararma, bozulma gibi sorunlara çare bulma öncülüğünü üstlenen, müşterilerine sağlıklı ve kaliteli aksesuar deneyimini yaşatmayı misyon edinen Jewel, 2019 yılında Instagram işletme hesabından ve www.jewelaksesuar.com adresinden online olarak hizmete başlamıştır.

     Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Jewel Aksesuar, e-ticarette de bu ilkesiyle fark yaratmaya devam ediyor. Müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan Jewel Aksesuar, bijüteri kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

     Jewel Aksesuar'da satılan tüm ürünler altın kaplamadır. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

     Jewel Aksesuar, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Jewel Aksesuar'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

     Jewel Aksesuar'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

BİZİ TAKİP EDİN!
Instagram
 
Whatsapp İletişim Hattı
Whatsapp İletişim Hattı