Pandora Modelleri

Özel üretim olan altın kaplama pandora bileklikler ile tarzınızı ve karakterinizi aksesuarlarınıza yansıtabilirsiniz. Birbirinden şık ve efektif tasarımlarla sunulan modeller ile klasik görünümlere ışıltı katılabilmektedir. Kişileştirmeye uygun olan bu bileklik modelleri ile kendi tarzınızın yansıtılması, şıklık ve tasarımla aynı anda mümkün hale gelecektir. Küçük ikonlar ve yaratıcı figürler ile sahip olabileceğiniz pandora bileklikler kişiliğinizin aksesuarlar üzerinden yansıtılmasına büyük katkılar sağlayacaktır.
Jewel Aksesuar farkıyla kişisel bir tarz yakalamanıza katkı sağlayacak altın kaplama pandora bileklik modelleri ile size özgü olan şıklığınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Üstelik ürünlerin tamamında herhangi bir solma ya da kararma olmadığından ve buna ek olarak paslanmaz bir özelliğe sahip olduğundan uzun süreli olarak kullanıma uygundur. Böylelikle kişiselleştirdiğiniz tarzınız uzun süreli olarak sizinle birlikte olacaktır. Ayrıca altın kaplama pandora bileklik modelleri cilt üzerinde herhangi bir yan etki yaratmamaktadır. Çoğunlukla aksesuar kullanımı sonucunda cilt üzerinde yaşanılan alerjik reaksiyon ya da tahriş gibi etkiler oluşmamakla birlikte, tasarım harikası modelleri sağlık ve kalite ile birlikte sunulmaktadır. 
Tüm Jewel Aksesuar ürünleri özel olarak üretilen Jewel kutusuyla birlikte gönderilmektedir. Altın kaplama pandora bileklik modelleri ile kişileştireceğiniz tarzınız, özel üretim kutuyla size sunulmaktadır. Jewel Aksesuar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket etmektedir ve bu bağlamda müşterilerinin talep ettiği her şeye karşılık vermeye yönelik bir yönetim politikası vardır. Kalite ve şıklığı konfor ile sunmak adına kapıda ödeme seçeneği de dahil olmak üzere pek çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Eşsiz ve benzersiz tasarımlara sahip olmak adına yapmanız gereken tek şey, tarzınızı en iyi şekilde yansıtacağını düşündüğünüz ve tarzınızı kişiselleştirme konusunda öne çıkan pandora modellerinden birini tercih edebilirsiniz. 

₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil