Yüzük Modelleri

Tüm aksesuarlarda olduğu gibi yüzükler de kişinin kendine has bir tarz yaratması adına son derece belirleyici bir yapıya sahiptir. Küçük detayları, taşları ve halkalarıyla yüzükler karakterinizi ve kişiliğinizi aksesuarlar üzerinden anlatmak adına kullanmaya oldukça müsaittir. Jewel Aksesuar farkıyla birbirinden harika tasarıma ve detaylara sahip olan altın kaplama yüzük modellerine erişebilirsiniz. Böylelikle küçük detaylar ile hem tarzınızı hem de karakterinizi herkese yansıtarak, şık görünümünüze canlılık katarak dikkat çekici bir görünüme sahip olmanız mümkündür. Sizde sahip olduğunuz aksesuarlar ile tarzınızı yansıtmayı tercih ediyorsanız hemen size en uygun yüzük modelinin siparişini verebilirsiniz. 
Jewel Aksesuar aracılığıyla satın olacağınız tüm ürünler özel olarak tasarlanmış Jewel kutusu ile gönderilmektedir. Böylelikle Jewel ayrıcalığı ile üretilen altın kaplama yüzük modellerinden en beğendiğinize sahip olmakla birlikte, özel tasarım kutu sahibi de olacaksınız. Özellikle aksesuar kullanımında yüzük tercih edenlerin yaşadığı en büyük problemlerden biri solma ve kararmadır. Altın kaplama yüzük modellerinin tamamı solma ya da kararma gibi aksesuarın deforme olmasına sebebiyet veren unsurlara karşı koruyucu bir özelliğe sahiptir. Aynı zamanda ürünlerin tamamında paslanma da olmamaktadır. Buna ek olarak cilt üzerinde oluşabilecek alerji ya da benzeri sağlık açısından olumsuz etkiler de Jewel güvencesiyle sunulan ürünler aracılığıyla ortadan kalkmaktadır. 
Yüksek kalite ve yaratıcı tasarımlar ile daima fark yaratan Jewel Aksesuar, müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermektedir. Bu bağlamda sahip olmak istediğiniz altın kaplama yüzükler için kapıda ödeme alternatifi de dahil olmak üzere pek çok ödeme yöntemini tercih edebilirsiniz. Tasarım harikası yüzük modelleri ile şıklığınız büyüleyici bir niteliğe sahip olarak, dikkat çekmenize katkı sağlayacaktır Uzun süreli olarak sizinle olacak aksesuarlarınız ile kendinize ait bir tarz oluşturabilirsiniz. 

₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil